Türkiye'nin en hesaplı
Kredi Hayat Sigortası ile %40 avantaj sağlayın

Nasıl mı? Gelin birlikte bakalım.

Ne kadar avantaj sağlarım?

Bilgileriniz

Kredi Tutarı (TL)

0 TL

3.000.000 TL

Yaş

Kredi Vadesi (Ay)

Kredi Hayat Sigortası

Poliçe Prim Tutarı

2.534 TL

Bankaların sigorta tekliflerine göre %40 daha hesaplıyız !!!

Lütfen kredi alırken hayat sigortası teklifinizi kontrol ediniz.

Kredi alırken kredi hayat sigortası almanız neden önemli?

Tüketici kredilerinin neredeyse %95'i, konut kredilerinin ise %65'i kredi hayat sigortası ile birlikte satılıyor. Peki krediler neden kredi hayat sigortası ile birlikte satılıyor?

İşte bunun başlıca nedenleri:

Anında Tazminat

Yaşamsal risk gerçekleştiğinde anında tazminat ödenir

Ailenizi Koruyun

Ailenizi beklenmedik risklere karşı korur

Yaşam Standardınızı Güvence Altına Alın

Eviniz, aracınız ve sahip olduğunuz diğer varlıklarınız için finansal endişeyi ortadan kaldırır

Hayallerinizi Gerçekleştirin

Hayallerinize finansal riskleri düşünmeden kavuşun.

Avantajlı kredi hayat sigortası almak için ne yapmanız gerekiyor?

1

Kendiniz için en uygun faizli bankayı seçin.

Kredi hayat sigortasını almış mı bulundunuz?

Dert etmeyin! Kredi hayat sigortanızı ilk 30 günlük cayma döneminde iptal edip Aegon'un avantajlı kredi hayat sigortasına geçiş yapma imkanına sahipsiniz.

2

Kredinizi aldıktan sonra en kısa süre içinde kredi hayat sigortanızı yaptırmanız önerilmektedir.

3

Web sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilir, sigortanızı satın alabilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezimiz de başvurularınız için her an hizmetinizde.

4

Bize başvurunuzdan itibaren 24 saat içerisinde kredi hayat sigortanız aktif hale gelir. Böylece bizimle kredi hayat sigortasında % 30 tasarruf sağlarsınız.

Kredi alırken bana rehber olacak ve avantajlar hakkında bilgi sahibi olmamı sağlayacak ücretsiz kredi hayat rehberi istiyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

Hayat sigortası, emeklilik ve fon yönetimi alanlarında dünyanın önde gelen finans kuruluşlarından olan Hollanda merkezli Aegon Grup, kurulmuş olduğu 1844 yılından bu yana, 20'den fazla ülkede 23 bin çalışanı ile 40 milyondan fazla müşteriye finansal hizmetler sunmaktadır.

Yönettiği fon büyüklüğü tüm dünyada 700 milyar Euro'yu aşmıştır, Türkiye'nin gayrı safi milli hasılasının %80'ine yakın yatırımı yönetmektedir.

Aegon Türkiye, yıllık ortalama %90 büyüme oranı ile Türkiye'de son 3 yılın en hızlı büyüyen hayat sigortası şirketidir. Birikim ürünleri prim üretiminde Türkiye birincisidir. Aegondirekt online satış kanalı ile de banka kredileri ile ilişkili kredi hayat sigortası ürünleri satmaktadır.

Aegondirekt.com.tr online satış kanalı ile 6 kolay adımda online teklifinizi oluşturabilir, kredi kartı ödemesi ile beraber standart poliçe aktivasyonunu anında gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif olarak “Aegon Müşteri Hizmetleri Merkezi”ni telefonla arayarak da kredi hayat sigortası ürününü satın alabilirsiniz. Aegondirekt kanalı ile farklı teklifleri izleyebilirsiniz, ancak kredi hayat sigortasının kesin satın alma işlemi, banka kredisi alındıktan sonra yapılabilmektedir.

Aegon, müşterilerine 2 aylık cayma imkanı tanımaktadır. Diğer koşullar için bkz : https://www.aegondirekt.com.tr/kredi-hayat-sigortasi/sikca-sorulan-sorular.html