Ürünlerimiz

 • Prim iadeli Hayat Sigortası

  5 yıl sonra nerede olmak istersiniz? Yıllardır hayalini kurduğunuz bir tatil var mı? Hiç hesapta yokken elinize toplu miktarda para geçse ve onunla hayalinizdeki tatili yapsanız harika olmaz mı? İçinizden “keşke” dediğinizi duyar gibiyiz... Size iyi bir haberimiz var. Hayalinizdeki tatili hayal olmaktan çıkarıyoruz. Aynı zamanda da sizi ve sevdiklerinizi hayatın risklerine karşın sigortalıyoruz. Size düşen sadece aylık primlerinizi düzenli ödemek ve sözleşme bitiminde tüm primlerinizi geri almak. Sitemizden başvurunuzu yapıyorsunuz, kişisel bilgilerinizi doğru şekilde beyan ediyorsunuz ve size özel bir ödeme planı oluşturuyoruz. Bu ödeme planına göre aylık ödemeniz gereken sabit tutar belirleniyor. Vadenizi siz seçiyorsunuz, süre bittiğinde ödediğiniz tüm hayat sigortası primlerini geri alıyorsunuz. Hem bu süre boyunca sigortalı kalıyorsunuz hem de toplu olarak geri almak üzere paranızı ayırmış oluyorsunuz. Primlerinizi geri aldıktan sonra ise maceralı yolculuğunuz başlıyor. Tek yapmanız gereken nereye gideceğinize karar vermek...

  Prim İadeli Hayat Sigortası
 • Kredi Hayat Sigortası

  Bankalardan kullandığınız kredilerde fazladan hayat sigortası masrafı da ödediğinizi biliyor muydunuz? Peki aynı sigortayı Aegon’dan yaptırarak paranızın %50’sine varan oranını cebinizde tutabileceğinizi biliyor muydunuz? Doğru okudunuz; Kredi Hayat Sigorta’nızı kredi kullandığınız bankadan almak zorunda değilsiniz. %50’ye varan oranlarda daha az ödeyerek aynı teminatı Aegon’dan da sağlayabilirsiniz. Cebinizde kalan parayla ister yeni bir tablet alın, ister 20 kez sinemaya gidin, isterseniz sevdiğiniz insana uzun zamandır ertelediğiniz o güzel hediyeyi alın. Vefat riski gerçekleşirse yakınlarınız kredi borcunuzu ödemek zorunda kalmaz. Borcunuz sigortanız kapsamında olduğundan dolayı sigorta şirketi tarafından karşılanır. Kredi Hayat Sigortasıyla hem kredinizi güvence altında alın, hem de sevdiklerinizi daha ekonomik bir teklifle finansal koruma altına alın. Hem cebiniz hem kafanız rahat olsun!

  Kredi Hayat Sigortası
 • Diğer Ürünlerimiz


  A) Tam Koruma (Risk) Ürünleri
  1- Turuncu Elma Hayat Sigortası
  Hiç kendinize “Yarın başıma tehlikeli bir hastalık geldiğinde ailemin ve kendimin yaşayacağı maddi zorluklara nasıl çözüm bulacağım?" diye soruyor musunuz? Turuncu Elma Hayat Sigortası ile tehlikeli hastalıklar sonucunda yaşam kaybı gerçekleşmesi durumunda sevdiklerinize sizin belirlediğiniz vefat teminat tutarı ödenir. Ayrıca kritik bir hastalığınızın teşhisi durumunda tedavi masraflarınız veya başka ihtiyaçlarınız için size teminat ödemesi yapılır.

  Ana teminatın yanı sıra seçenekli olarak sunulan ek teminatlardan Kritik Hastalıklar, Tam ve Daimi Maluliyet ve Maluliyet Yıllık Destek Ek Teminatları almanız durumunda sevdiklerinizin yanı sıra kendinizi de koruma altına almış olursunuz. Böylece tedaviniz devam ederken gelir kaybınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.

  2- Uzun Süreli Prim İadeli Hayat Sigortası
  Hem büyük hayallerimi gerçekleştireyim hem de sevdiklerimi koruyan bir hayat sigortam olsun diyenlerdenseniz uzun süreli prim iadeli hayat sigortası tam size göre! Çünkü Prim İadeli Hayat Sigortası’nda, ödediğiniz tüm primleri süre sonunda geri alabilirsiniz. Evet, minimum 12 senelik paketimizle hayalleriniz için toplu bir para oluşturabilirsiniz. Üstelik tercihinize göre 15, 18, 24 veya 30 yıla kadar süre opsiyonlarını da değerlendirebilirsiniz.
  Süre sonunda dolar bazında alacağınız toplu primlerle uzun vadeli tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. İster hayallerinizdeki tekneyle dünya turuna çıkın, ister hep planladığınız o yazlık evi yaptırın…. Seçim size kalmış!  B) Birikimli Ürünler
  1- Eğitim İçin Hayat Sigortası
  Çocuğunuz için büyük hayalleriniz mi var? İleride onu hedeflediğiniz kolejde, üniversitede ya da yurtdışında iyi bir eğitim veren okulda mı görmeyi amaçlıyorsunuz?

  İşte tam da bu amaçla, çocuğunuz dünyaya geldiği günden itibaren aylık olarak ve kendi belirlediğiniz ABD Doları tutarıyla ona güzel bir gelecek sağlayabilirsiniz. Primlerinize yıllık minimum %2 gelir garantisi sunan Eğitim İçin Hayat Sigortası ile çocuğunuz büyürken, birikiminiz de büyür. Çocuğunuz okul çağına geldiğinde ise süre boyunca ödenmesi hedeflenen primler yıllık olarak size geri ödenir ve çocuğunuzun eğitim planı korunmuş olur. Üstelik bir maluliyet nedeni ile primlerinizi ödeyemeyeceğiniz durumlarda, Aegon çocuğunuzun geleceğini koruma altına almak için size yardımcı olur ve aylık primleri sizin adınıza öder.

  2- Ödüllü Birikim Hayat Sigortası
  Hem hayat sigortam olsun, hem para biriktireyim derken bir de birikimlerinizin üzerine süre sonunda ödül birikimi alsanız harika olmaz mı? Ödüllü Birikim Hayat Sigortası’yla hem hayatın kötü sürprizlerine karşı sevdiklerinizi güvence altına alabilir hem de küçük birikimlerinizi yıllık minimum %2 getiri garantisi ile artırabilirsiniz. Üstelik sigorta süresi sonunda hayatta olmanız durumunda ödül primi alırsınız.

  3- Ödeme Güvence Sigortası (Opsiyonel)
  Ufak bir farkla sigortanızı da güvence altına altına almaya ne dersiniz?
  Ödeme Güvence Sigortası ile istenmeyen ve beklenmeyen durumlarda, ödeyemediğiniz Prim İadeli Hayat Sigortası ve Ödüllü Birikim Hayat Sigortası primlerinizi Aegon sizin yerinize öder.